Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza

piątek 3.07.2020 09:09

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza na letnie koncerty plenerowe. Najbliższy już 5 lipca.

Lato w pełni, więc znacznie przyjemniej niż pod dachem słucha się muzyki pod chmurką. Pierwszy koncert odbędzie się już 5 lipca br. (niedziela) o godzinie 19. Na scenie muszli koncertowej Parku im. Tadeusza Kościuszki wystąpi Radomska Orkiestra Kameralna w pełnym składzie, ale w różnej konfiguracji. Melomani usłyszą artystów zarówno w utworach kwartetowych, jak i w kwintecie. Wakacyjne koncerty będą pełne letniej, ciepłej energii. Program koncertów wypełnią kompozycje pełne optymizmu, barwy i emocji, lekkie, a jednocześnie zachwycające kunsztem muzycznym. Wszystko to dzięki utworom, które przez stulecia nie schodzą z afiszy największych sal koncertowych. Będzie można usłyszeć Suitę św. Pawła G.Holsta, czy Tańce słowiańskie Antonina Dvořáka, utwory takich mistrzów jak J. Brahms i W.A. Mozart.

Radomscy muzycy zapraszają na to wyjątkowe wydarzenie. Każdy koncert będzie obfitował w dawkę pozytywnej muzycznej energii, bo przecież nic tak nie sprzyja wakacyjnemu relaksowi jak dobra muzyka, dodatkowo grana na świeżym powietrzu.

Oto program tegorocznego cyklu „Lato z ROK-iem”:

5.07.2020 r. (niedziela), godz.19,
Muszla Koncertowa w Parku im. T. Kościuszki
Wykonawcy:
Radomska Orkiestra Kameralna

W programie m.in.:
Suita Św. PawłaG. Holst
Małe Divertimento C-durW.A. Mozart

30.08.2020 r. (niedziela) godz.19,
Muszla Koncertowa w Parku im. T. Kościuszki
Wykonawcy:
Radomska Orkiestra Kameralna

W programie m.in.:
Tańce słowiańskie
A. Dvořáka
Tańce węgierskie
J. Brahmsa

Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki, które są do odbioru w kasie ROK (sala koncertowa, ul. Żeromskiego 53). Ilość miejsc ograniczona.

 Komentarze

komentarze