Piszę: Drodzy Widzowie

czwartek 7.05.2020 16:38

Piszę: Drodzy Widzowie
ale myślę o każdym z Państwa indywidualnie,

Puste krzesła w Teatrze są smutnym widokiem. Teatr bez Was nie istnieje. Aktorzy bez Was nie istnieją. Jesteście wierni od wielu, wielu lat i wierzę, że po tej przerwie, po tak długiej wzajemnej tęsknocie spotkamy się z wielką radością.

Mimo, że nie ma nas na scenie jesteśmy w Internecie. Widzimy, że wielu z Państwa odwiedza naszą stronę Internetową, „lajkuje” i przesyła nam pozdrowienia, co jest dowodem na to, że nas nie opuszczacie, istniejecie i warto wszystko robić dla Was.

W Internecie robimy małe scenki dla dzieci, czytamy fragmenty książek, śpiewamy piosenki i pokazujemy rejestracje naszych przedstawień.

Nie chcemy z Państwem tracić kontaktu dlatego prosimy zaglądajcie na naszą stronę, żebyśmy czuli Waszą obecność.

Cieszymy się, że zatrzymujecie bilety, które oczywiście nie tracą ważności i będziecie mogli obejrzeć wybrane przestawienia w dogodnym dla siebie terminie.

Sytuacja dynamicznie się zmienia i mam nadzieję, że chociaż ten sezon jest już zamknięty to jednak nasz plan teatralny rozpocznie się od czerwca. Proponujemy występy Teatrów plenerowych, które będą się odbywały na placu przed teatrem w każdy weekend. Lista teatrów i tytułów jest na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że we wrześniu jak zwykle otworzymy nowy sezon i wszyscy Państwo będą widzami Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego między 10 a 17 października 2020r. i wierzymy że nasza najnowsza wielka premiera przedstawienia Maksima Gorkiego „Ostatni” odbędzie się   6 listopada 2020r.  a potem będziemy pracować nad wesołą komedią Moliera na Sylwestra.

Pamiętajcie o tym, że Sylwester w naszym Teatrze planujemy jako najbardziej prestiżowy bal w mieście.

Po tym ciężkim czasie potrzebna nam dawka pozytywnej energii i uśmiechu dlatego stworzymy czwartki kabaretowe.

W związku z zaistniałą sytuacją musieliśmy z bardzo wielu propozycji repertuarowych zrezygnować, ale obecny plan, mamy nadzieję, że się uda zrealizować , a Państwo będą uczestniczyli we wszystkich tych wydarzeniach.

 

Uwaga!!! Pamiętajcie, że kiedy ogłoszą otwarcie Instytucji Kultury to pierwszego dnia Teatr przez cały dzień będzie otwarty i czekał na spotkanie z Wami.

Aktorzy będą śpiewać piosenki z ulubionych spektakli, a w Foyer będzie czekał na Was bufet z winem, kawą i ciasteczkami.

Tęsknimy za Wami, czekamy na Was.

Dziękujemy, że jesteście.

 

Pozdrawiam serdecznie, 
Dyrektor Małgorzata Potocka 
i cały Zespół Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu.Komentarze

komentarze