„Sportowy Weekend” 12-13 października  2019 r.

poniedziałek 14.10.2019 14:05

 

 

 

 

 

 

 Radość w Radomiu!.

 

 

 

HydroTruck Radom pokonał BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. Goście przez długi czas mieli mecz pod kontrolą, ale z wygranej cieszyli się koszykarze  HydroTrucku.

 

HydroTruck Radom – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 80:74 (24:16, 13:18, 14:28, 29:12)

W HydroTrucku grali: Carl Lindbom 17, Marcin Piechowicz 14, Adrian Bogucki 14 (15 zb), Rod Camphor 13, Obie Trotter 11, Jakub Zalewski 4, Daniel Wall 3, Efe Uwadiae-Odigie 2, Wojciech Wątroba 2, Filip Zegzuła 0.

Po trzech kolejkach radomski team z 4 punktami (jednym zwycięstwem i dwoma porażkami oraz 241 zyskanymi i 262 straconymi trafieniami do kosza) zajmie 13 miejsce na 16 drużyn. 

 

Znakomicie poczynają sobie koszykarze drugoligowego HydroTruck Sky Tattoo Radom. Trzy mecze i komplet zwycięstw.  Tym razem pokonali ŁKS AZS UŁ SG Łódź.

HYDROTRUCK SKY TATTOO RADOM – ŁKS AZS UŁ SG ŁÓDŹ

                                                                      82 : 66  (15:17, 24:16, 27:19, 16:14)

HydroTruck Sky Tattoo zagrali: Zegzuła 17 (5), Wątroba 15 (1), Lewandowski 10 (2), Wall 6, Rojek 4 oraz Bogucki 13 (10 zb.), Stankowski 12 (1), Tyszka 5, Sowa 0, Piechowicz 0, Czapla 0, Nawrocki 0. Trzeba jednak dopowiedzieć, że na tak korzystne rezultaty duży wpływ ma gra zawodników, którzy na co dzień występują w Energa Basket Lidze.

 

 (źródło Hydro Truck)

 

 

Cerrad Enea Czarni Radom
triumfatorem Turnieju Partnerstwa Regionalnego!

 

Siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom po triumfie na Ukrainie do swej kolekcji dołączyli kolejny puchar z Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni 2019!

Wyniki spotkań:
GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:16, 25:19, 19:25, 25:21)
Cerrad Enea Czarni Radom – Aluron Virtu CMC Zawiercie 2:3 (25:20, 19:25, 25:18, 20:25, 13:15)
Aluron Virtu CMC Zawiercie – GKS Katowice 3:2 (31:29, 25:21, 9:25, 23:25, 15:13)
Cerrad Enea Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (26:24, 28:26, 25:14)
Indykpol AZS Olsztyn – Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:0 (25:13, 25:23, 25:16)
Cerrad Enea Czarni Radom – GKS Katowice 3:0 (26:24, 25:21, 25:19)

Klasyfikacja końcowa Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni 2019:
1. Cerrad Enea Czarni Radom
2. Aluron Virtu CMC Zawiercie
3. GKS Katowice
4. Indykpol AZS Olsztyn

Nagrody indywidualne:

MVP całego turnieju: wybrany został przyjmujący Wojskowych, Thanasis Protopsaltis!

Najlepszy rozgrywający: Michał Kędzierski (Cerrad Enea Czarni Radom)
Najlepszy atakujący: Michał Filip (Cerrad Enea Czarni Radom)

W dniach 18-21 października radomscy siatkarze wybiorą się na ostatni sprawdzian przed startem ligi. Tym razem podopieczni Roberta Prygla zagrają o kolejny puchar w turnieju w Krośnie.

 (źródło: Cerrad Enea Czarnych Radom)

 

 

Mimo porażki Radomiak nadal liderem

 

13kolejka  – 12/13 października

Puszcza Niepołomice

Warta Poznań

22 października, 19:00 odwołany z powodu powołania do reprezentacji narodowych

Stomil Olsztyn

1-1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

 

GKS Bełchatów

1-0

Olimpia Grudziądz

 

Radomiak Radom

1-3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

 

GKS 1962 Jastrzębie

Wigry Suwałki

22 października, 19:00 odwołany z powodu powołania do reprezentacji narodowych

Odra Opole

Stal Mielec

22 października, 19:00 odwołany z powodu powołania do reprezentacji narodowych

Sandecja Nowy Sącz

4-4

Chojniczanka Chojnice

 

Chrobry Głogów

Zagłębie Sosnowiec

22 października, 19:00 odwołany z powodu powołania do reprezentacji narodowych

           

 

Tabela:

M.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 Radomiak Radom

13

26

21-15

2.

 Warta Poznań

12

24

18-10

3.

 Podbeskidzie Bielsko-Biała

13

24

23-13

4.

 Stal Mielec

12

22

15-13

5.

 Stomil Olsztyn

13

21

12-12

6.

 Olimpia Grudziądz

13

20

21-18

7.

 Miedź Legnica

12

20

15-11

8.

 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

13

18

18-13

9.

 GKS 1962 Jastrzębie

12

17

17-16

10.

 GKS Bełchatów

13

17

15-15

11.

 GKS Tychy

12

17

25-20

12.

 Zagłębie Sosnowiec

12

15

16-16

13.

 Chojniczanka Chojnice

13

15

21-23

14.

 Sandecja Nowy Sącz

13

15

17-22

15.

 Puszcza Niepołomice

12

14

8-13

16.

 Wigry Suwałki

12

12

12-19

17.

 Chrobry Głogów

12

8

9-23

18.

 Odra Opole

12

7

7-18

 

Następna 14 kolejka  18-19 października

Warta Poznań

Zagłębie Sosnowiec

19 października, 17:45

Stal Mielec

Sandecja Nowy Sącz

18 października, 19:00

Wigry Suwałki

Odra Opole

18 października, 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

GKS 1962 Jastrzębie

19 października, 18:00

Olimpia Grudziądz

Radomiak Radom

19 października, 17:00

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

GKS Bełchatów

19 października, 19:00

Miedź Legnica

Stomil Olsztyn

18 października, 20:45

Puszcza Niepołomice

GKS Tychy

18 października, 18:00

Chrobry Głogów

Chojniczanka Chojnice

18 października, 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

Piłkarki nożne pierwszoligowego Hydrotrucku Radom odniosły zwycięstwo

 

 

 

Sportowa Czwórka Radom   3-0   Sparta Daleszyce

 

Następna 7 kolejka  – 12/13 października

SWD Wodzisław Śląski

3-2

Gol Częstochowa

Resovia

1-1

ROW Rybnik

Sportowa Czwórka Radom

3-0

Sparta Daleszyce

Respekt Myślenice

2-2

Rysy Bukowina Tatrzańska

Sokół Kolbuszowa Dolna

1-3

Wanda Nowa Huta (Kraków)

Tarnovia Tarnów

3-5

Rekord Bielsko-Biała

 

 

Tabela:

M.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 ROW Rybnik

7

19

22-2

2.

 Sportowa Czwórka Radom

8

19

16-7

3.

 Tarnovia Tarnów

7

16

20-11

4.

 Resovia

7

16

30-12

5.

 Rekord Bielsko-Biała

7

13

20-16

6.

 SWD Wodzisław Śląski

7

9

17-22

7.

 Rysy Bukowina Tatrzańska

7

7

15-14

8.

 Sparta Daleszyce

7

6

11-29

9.

 Wanda Nowa Huta

7

6

11-21

10.

 Gol Częstochowa

8

5

6-14

11.

 Sokół Kolbuszowa Dolna

7

4

8-18

12.

 Respekt Myślenice

7

3

3-13

 

 

 

Następna 8 kolejka  – 19/20 października

Gol Częstochowa

Rekord Bielsko-Biała

Wanda Nowa Huta

Tarnovia Tarnów

Rysy Bukowina Tatrzańska

Sokół Kolbuszowa Dolna

Sparta Daleszyce

Respekt Myślenice

ROW Rybnik

Sportowa Czwórka Radom

SWD Wodzisław Śląski

Resovia

 

 

 

7 kolejka – 5-6 października

Loczki Wyszków

3-2

Stomil Olsztyn

Akademia 2012 Suwałki

2-5

UKS SMS III Łódź

Zamłynie Radom

2-0

Włókniarz Białystok

Tygrys Huta Mińska

0-2

KU-AZS UW Warszawa

Ekosport Białystok

2-3

MUKS Tomaszów Mazowiecki

Pauza:

Pogoń Zduńska Wola.

 

 

 

 

Tabela:

M.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 UKS SMS III Łódź

6

18

20-11

2.

 MUKS Tomaszów Mazowiecki

7

15

22-11

3.

 KU-AZS UW Warszawa

6

15

17-7

4.

 Tygrys Huta Mińska

7

12

13-10

5.

 Włókniarz Białystok

6

10

7-7

6.

 Loczki Wyszków

6

9

17-10

7.

 Stomil Olsztyn

6

8

13-12

8.

 Zamłynie Radom

6

7

9-14

9.

 Ekosport Białystok

6

2

8-18

10.

 Pogoń Zduńska Wola

6

1

3-14

11.

 Akademia 2012 Suwałki

6

1

6-21

 

Następna 8 kolejka  – 12/13 października

Stomil Olsztyn

MUKS Tomaszów Mazowiecki

KU-AZS UW Warszawa

Ekosport Białystok

Włókniarz Białystok

Tygrys Huta Mińska

UKS SMS III Łódź

Pogoń Zduńska Wola

Loczki Wyszków

Akademia 2012 Suwałki

Pauza:  Pogoń Zduńska Wola

 

 

 „Sportowy Weekend” 12-13 października  2019 r. Biblioteka cyfrowa

 No, nie wygrali!

…  od połowy sierpnia. Mieli ku temu dwie okazję. Grając na własnym stadionie najpierw zremisowali z Olimpią Zambrów, a sąsiad z tabeli Pelikana Łowicz wywiózł z Radomia komplet punktów.

 

12 kolejka  – 12-13 października

Unia Skierniewice

0-6

Sokół Ostróda

 

RKS Radomsko

2-1

Concordia Elbląg

 

Broń Radom

0-1

Pelikan Łowicz

 

Polonia Warszawa

0-1

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

 

Ursus Warszawa

0-2

Sokół Aleksandrów Łódzki

 

Huragan Morąg

1-3

Znicz Biała Piska

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki

0-5

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

 

KS Wasilków

1-2

Olimpia Zambrów

 

Legia II Warszawa

Ruch Wysokie Maz.

w pierwotnym terminie odwołany z powodu powołania zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych

             

 

 

Tabela:

M.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 Sokół Ostróda

12

29

28-10

2.

 Sokół Aleksandrów Łódzki

12

25

23-12

3.

 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

12

23

17-11

4.

 Znicz Biała Piska

12

22

23-14

5.

 Legia II Warszawa

10

20

20-13

6.

 Huragan Morąg

12

19

17-13

7.

 Pelikan Łowicz

12

17

26-20

8.

 Olimpia Zambrów

12

16

20-19

9.

 RKS Radomsko

12

16

18-19

10.

 Concordia Elbląg

12

16

13-17

11.

 Unia Skierniewice

12

16

21-29

12.

 Broń Radom

12

15

15-16

13.

 Lechia Tomaszów Mazowiecki

11

12

14-19

14.

 Ruch Wysokie Mazowieckie

11

11

16-18

15.

 Polonia Warszawa

12

11

10-19

16.

 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

12

10

17-24

17.

 Ursus Warszawa

12

10

10-16

18.

 KS Wasilków

12

6

8-27

 

 

Następna 13 kolejka – 19-20 października

Olimpia Zambrów

Unia Skierniewice

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

KS Wasilków

Znicz Biała Piska

Lechia Tomaszów Mazowiecki

Ruch Wysokie Mazowieckie

Huragan Morąg

Sokół Aleksandrów Łódzki

Legia II Warszawa

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Ursus Warszawa

Pelikan Łowicz

Polonia Warszawa

Concordia Elbląg

Broń Radom

Sokół Ostróda

RKS Radomsko

 

 

 

 

 

10 kolejka  – 12-13 października

Radomiak II Radom

1-0

Mazur Karczew

Pilica Białobrzegi

2-2

Mszczonowianka Mszczonów

Wilga Garwolin

3-0

Unia Warszawa

Józefovia Józefów

0-3

Błonianka Błonie

MKS Piaseczno

2-2

Żyrardowianka Żyrardów

Proch Pionki

1-1

Oskar Przysucha

Victoria Sulejówek

2-1

KS Raszyn

KS Warka

0-0

Znicz II Pruszków

 

 

Tabela

M.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 Błonianka Błonie

10

23

33-6

2.

 Radomiak II Radom

10

23

21-10

3.

 MKS Piaseczno

10

21

30-13

4.

 Victoria Sulejówek

10

19

26-14

5.

 Pilica Białobrzegi

10

18

26-18

6.

 Wilga Garwolin

10

17

25-22

7.

 Oskar Przysucha

10

16

21-20

8.

 Mszczonowianka Mszczonów

10

13

14-14

9.

 KS Warka

10

11

13-25

10.

 Proch Pionki

10

11

11-16

11.

 Znicz II Pruszków

10

11

13-18

12.

 Mazur Karczew

10

10

13-17

13.

 KS Raszyn

10

10

13-20

14.

 Żyrardowianka Żyrardów

10

9

16-25

15.

 Józefovia Józefów

10

6

7-20

16.

 Unia Warszawa

10

2

4-28

 

 

Następna 11 kolejka  – 19-20 października

Znicz II Pruszków

Radomiak II Radom

KS Raszyn

KS Warka

Oskar Przysucha

Victoria Sulejówek

Żyrardowianka Żyrardów

Proch Pionki

Błonianka Błonie

MKS Piaseczno

Unia Warszawa

Józefovia Józefów

Mszczonowianka Mszczonów

Wilga Garwolin

Mazur Karczew

Pilica Białobrzegi

 

 

 

 

 

 

11 kolejka  – 12-13 października

Centrum Radom

4-3

Mazowsze Grójec

Jodła Jedlnia-Letnisko

2-4

Zwolenianka Zwoleń

LKS Jedlińsk

4-0

Królewscy Jedlnia

Szydłowianka Szydłowiec

3-0

Pilica Nowe Miasto n. Pilicą

Zawisza Sienno

0-4

Powiślanka Lipsko

LKS Promna

0-4

Iłżanka Kazanów

Gryf Policzna

2-1

Energia Kozienice

Orzeł Wierzbica

1-1

Zamłynie Radom

 

 

 

 

 

Tabela

M.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 LKS Jedlińsk

11

28

31-11

2.

 Jodła Jedlnia-Letnisko

11

25

33-16

3.

 Powiślanka Lipsko

11

25

42-13

4.

 Mazowsze Grójec

11

23

39-13

5.

 Zamłynie Radom

11

23

29-14

6.

 Energia Kozienice

11

21

31-9

7.

 Orzeł Wierzbica

11

20

21-20

8.

 Gryf Policzna

11

17

18-24

9.

 Centrum Radom

11

11

20-23

10.

 Szydłowianka Szydłowiec

11

10

17-19

11.

 Zwolenianka Zwoleń

11

10

9-26

12.

 Iłżanka Kazanów

11

9

15-33

13.

 Królewscy Jedlnia

11

8

10-27

14.

 Zawisza Sienno

11

8

12-33

15.

 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą

11

7

10-30

16.

 LKS Promna

11

5

7-33

 

 

Następna 12 kolejka  – 19-20  października

Mazowsze Grójec

Zamłynie Radom

Energia Kozienice

Orzeł Wierzbica

Iłżanka Kazanów

Gryf Policzna

Powiślanka Lipsko

LKS Promna

Pilica Nowe Miasto n. Pilicą

Zawisza Sienno

Królewscy Jedlnia

Szydłowianka Szydłowiec

Zwolenianka Zwoleń

LKS Jedlińsk

Centrum Radom

Jodła Jedlnia-Letnisko

 

Klasa A Pineks 2019/2020, grupa: Radom I

 

 

 

 

9 kolejka  – 12-13 października

 

KS Chomentów

1-1

Polonia Iłża

Energia II Kozienice

0-3

Gracja Tczów

Plon Garbatka-Letnisko

4-3

Akcja I Jastrzębia

WKS Ruda Wielka

1-2

Gryfia Mirów

Iskra Gózd

2-0

KS Magnuszew

Skaryszewianka Skaryszew

3-1

KS Potworów

Legion Głowaczów

1-3

Oronka Orońsko

 

 

 

Tabela

M.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 Iskra Gózd

9

25

22-5

2.

 Oronka Orońsko

9

21

35-15

3.

 Gryfia Mirów

9

20

31-13

4.

 Polonia Iłża

9

16

15-7

5.

 Gracja Tczów

9

13

18-15

6.

 Skaryszewianka Skaryszew

9

12

22-17

7.

 Akcja I Jastrzębia

9

12

18-15

8.

 Legion Głowaczów

9

11

18-20

9.

 KS Potworów

9

10

18-20

10.

 Plon Garbatka-Letnisko

9

10

23-23

11.

 KS Chomentów

9

9

23-31

12.

 KS Magnuszew

9

7

15-36

13.

 Energia II Kozienice

9

6

10-24

14.

 WKS Ruda Wielka

9

2

10-37

 

 

Następna 10 kolejka  – 19-20 października

Polonia Iłża

Oronka Orońsko

KS Potworów

Legion Głowaczów

KS Magnuszew

Skaryszewianka Skaryszew

Gryfia Mirów

Iskra Gózd

Akcja I Jastrzębia

WKS Ruda Wielka

Gracja Tczów

Plon Garbatka-Letnisko

KS Chomentów

Energia II Kozienice

 

 

 

 

 

Klasa A Pineks 2019/2020, grupa: Radom II

9 kolejka  – 12-13 października

Blask Odrzywół

4-3

Chojniak Wieniawa

LKS Potworów

4-0

Wulkan Zakrzew

Ruszcovia Borkowice

1-2

Zodiak Sucha

MKS Wyśmierzyce

1-1

KS Błotnica Stara

Młodzik 18 Radom

3-0

Sadownik Błędów

Orzeł Gielniów

1-1

Mogielanka Mogielnica

Powała Taczów

5-1

Kraska Jasieniec

 

 

 

Tabela

M.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 Mogielanka Mogielnica

9

23

39-13

2.

 Orzeł Gielniów

9

20

12-9

3.

 LKS Potworów

9

19

31-11

4.

 Chojniak Wieniawa

9

19

20-13

5.

 Zodiak Sucha

9

18

23-12

6.

 Kraska Jasieniec

9

16

23-12

7.

 KS Błotnica Stara

9

16

22-17

8.

 Młodzik 18 Radom

9

10

15-20

9.

 Blask Odrzywół

9

9

13-21

10.

 Powała Taczów

9

8

12-18

11.

 Wulkan Zakrzew

9

7

14-25

12.

 MKS Wyśmierzyce

9

7

6-23

13.

 Ruszcovia Borkowice

9

5

18-30

14.

 Sadownik Błędów

9

3

6-30

 

Następna 10 kolejka – 19-20 października

Chojniak Wieniawa

Kraska Jasieniec

Mogielanka Mogielnica

Powała Taczów

Sadownik Błędów

Orzeł Gielniów

KS Błotnica Stara

Młodzik 18 Radom

Zodiak Sucha

MKS Wyśmierzyce

Wulkan Zakrzew

Ruszcovia Borkowice

Blask Odrzywół

LKS Potworów

 

 

Klasa B Nice Sport 2 2019/2020,
grupa: Radom I

 

 

 

8  Kolejka – 5-6 października

Krępianka Rzeczniów

6-1

LZS Zalesice

Legion Suskowola

4-4

Hubal Chlewiska

KS Jastrząb

1-0

Postęp Łaziska

Zorza Kowala

3-1

KS Maków

Zwolenianka II Zwoleń

0-1

Wisła Chotcza

Wisła Solec

3-2

WKS Zajezierze

pauzuje

Video Ciepielów.

 

 

Tabela

M.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 Wisła Chotcza

9

24

33-9

2.

 Wisła Solec

9

24

28-8

3.

 KS Jastrząb

8

21

22-6

4.

 Krępianka Rzeczniów

8

13

24-16

5.

 WKS Zajezierze

9

13

14-15

6.

 Zorza Kowala

8

12

19-21

7.

 KS Maków

8

9

12-17

8.

 Postęp Łaziska

8

8

14-13

9.

 Legion Suskowola

8

7

13-21

10.

 Zwolenianka II Zwoleń

9

7

10-20

11.

 LZS Zalesice

8

5

16-34

12.

 Hubal Chlewiska

8

5

16-28

13.

 Video Ciepielów

8

4

11-24

 

 

Następna 10 kolejka – 19-20 października

LZS Zalesice

WKS Zajezierze

Wisła Chotcza

Wisła Solec

KS Maków

Video Ciepielów

Postęp Łaziska

Zorza Kowala

Hubal Chlewiska

KS Jastrząb

Krępianka Rzeczniów

Legion Suskowola

pauzuje

Zwolenianka II Zwoleń.

 

 

Klasa B Nice Sport 2 2019/2020, grupa: Radom II

8 Kolejka –  5-6 października

KS Stromiec

3-4

Sokół Przytyk

GKS Belsk Duży

2-2

Zorza Klwów

Megawat Świerże Górne

0-2

GKS Chynów

Jaguar Wolanów

1-2

GPSZ Głuchów

Strażak Wielogóra

2-15

KP Stanisławice

Iskra Zbrosza Duża

6-2

KS Wysokin

Pauzuje

KS Lesznowola.

 

Tabela

M.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 GKS Chynów

8

20

13-4

2.

 KS Lesznowola

8

19

25-5

3.

 KP Stanisławice

9

18

44-19

4.

 GPSZ Głuchów

7

16

17-7

5.

 Sokół Przytyk

8

16

17-9

6.

 Iskra Zbrosza Duża

9

16

23-14

7.

 KS Stromiec

8

11

25-21

8.

 Jaguar Wolanów

8

10

25-16

9.

 GKS Belsk Duży

8

8

14-18

10.

 Megawat Świerże Górne

7

6

16-19

11.

 KS Wysokin

9

6

12-43

12.

 Zorza Klwów

8

5

11-19

13.

 Strażak Wielogóra

9

0

7-55

 

Następna 10 kolejka 19+-20 października

Sokół Przytyk

KS Wysokin

KP Stanisławice

Iskra Zbrosza Duża

GPSZ Głuchów

KS Lesznowola

GKS Chynów

Jaguar Wolanów

Zorza Klwów

Megawat Świerże Górne

KS Stromiec

GKS Belsk Duży

Pauzuje

Strażak Wielogóra.

 

 

 

W półfinale tych rozgrywek zagrali:

Oronka Orońsko – 2:4 (1:2) – Oskar Przysucha         

Gracja Tczów – 1:3 (1:0) – Pilica Białobrzegi             

Pilica Białobrzegi i Oskar Przysucha zagrają w Radomiu w finale Mirax Pucharu Polski 23 października na stadionie w Radomiu, przy ul. Narutowicza 9

 

 

Opracował:

 Jan Panek            



Komentarze

komentarze