„Sportowy Weekend” 5-6  października  2019 r.

piątek 11.10.2019 10:53

 

Puchar dla Cerrad Enea Czarnych Radom!

Wojskowi triumfują na Ukrainie!

 

Podczas trzydniowych zmagań podopieczni Roberta Prygla rywalizowali z trzema zespołami: Asseco Resovią Rzeszów, tureckim zespołem Galatasaray oraz gospodarzem Barkom Kazhany Lwów. Wojskowi pokazali się z najlepszej strony wygrywając wszystkie swoje spotkania!

Cerrad Enea Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (30:28, 23:25, 25:21, 25:23)
Barkom-Kazhany Lwów – Cerrad Enea Czarni Radom 1:3 (22:25, 25:23, 23:25, 23:25)
Cerrad Enea Czarni Radom –
Galatasaray 3:0 (25:19, 28:26, 25:16)

(źródło: Cerrad Enea Czarnych Radom)

 

HydroTruck Radom przegrał z Startu Lublin

 

Dla teamu Roberta Witki był to drugi w sezonie 2019/2020 i drugi pojedynek przegrany. Najtrudniej było w ostatnie kwarcie.

HYDROTRUCK RADOM – START LUBLIN 66:77 (21:25, 21:19, 13:13, 11:20)

Kolejny mecz HydroTruck również zagra w Radomiu, 12 października br., a przeciwnikiem będzie Stal Ostrów Wielkopolski. 

 

Natomiast dużo lepiej radzą sobie rezerwy. W drugoligowych zmaganiach pokonali KK AZS UW w Warszawie . HydroTruck Sky Tatto Radom zwyciężył w Warszawie.

KK AZS UW WARSZAWA – HYDROTRUCK SKY TATTOO RADOM

                                      69    :     78             (22:12, 18:28, 10:20, 19:18)

HydroTruck Sky Tattoo: Tyszka 19 (1), Wątroba 19, Zalewski 9 (1), Lewandowski 5 (1), Stankowski 4 oraz Rojek 22 (3), Golus 0, Wydra 0, Nawrocki 0.

 (źródło Hydro Truck)

 

 „Sportowy Weekend” 5-6  października  2019 r. Biblioteka cyfrowa

Szóste ligowe zwycięstwo z rzędu

Mecz w Suwałkach miał jeszcze jeden bardzo miły akcent. Leandro Rossi zdobył setnego gola dla Radomiaka! Brazylijczyk swoje setne trafienie zadedykował Mirosławowi Hernikowi, który sprowadził go do drużyny zielonych.

12 kolejka  – 5/6 października

Zagłębie Sosnowiec

3-1

Sandecja Nowy Sącz

Chojniczanka Chojnice

1-2

Odra Opole

Stal Mielec

3-1

GKS 1962 Jastrzębie

Wigry Suwałki

1-4

Radomiak Radom

Podbeskidzie Bielsko-Biała

4-0

GKS Bełchatów

Olimpia Grudziądz

1-0

Stomil Olsztyn

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

4-3

GKS Tychy

Miedź Legnica

1-0

Puszcza Niepołomice

Chrobry Głogów

0-0

Warta Poznań

 

 

Tabela:

M.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 Radomiak Radom

12

26

20-12

2.

 Warta Poznań

12

24

18-10

3.

 Stal Mielec

12

22

15-13

4.

 Podbeskidzie Bielsko-Biała

12

21

20-12

5.

 Olimpia Grudziądz

12

20

21-17

6.

 Miedź Legnica

12

20

15-11

7.

 Stomil Olsztyn

12

20

11-11

8.

 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

12

17

17-12

9.

 GKS 1962 Jastrzębie

12

17

17-16

10.

 GKS Tychy

12

17

25-20

11.

 Zagłębie Sosnowiec

12

15

16-16

12.

 Sandecja Nowy Sącz

12

14

13-18

13.

 Chojniczanka Chojnice

12

14

17-19

14.

 Puszcza Niepołomice

12

14

8-13

15.

 GKS Bełchatów

12

14

14-15

16.

 Wigry Suwałki

12

12

12-19

17.

 Chrobry Głogów

12

8

9-23

18.

 Odra Opole

12

7

7-18

 

Następna 13 kolejka 

Puszcza Niepołomice

Warta Poznań

23 października odwołany z powodu powołania zawodników obu drużyn do reprezentacji narodowych

GKS Tychy

Miedź Legnica

22 października odwołany z powodu powołania zawodników obu drużyn do reprezentacji narodowej

Stomil Olsztyn

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

11 października, 17:45

GKS Bełchatów

Olimpia Grudziądz

12 października, 17:00

Radomiak Radom

Podbeskidzie Bielsko-Biała

12 października, 14:00

GKS 1962 Jastrzębie

Wigry Suwałki

12 października, 16:00

Odra Opole

Stal Mielec

24 października, odwołany z powodu powołania zawodnika gospodarzy do reprezentacji narodowej

Sandecja Nowy Sącz

Chojniczanka Chojnice

11 października, 19:10

Chrobry Głogów

Zagłębie Sosnowiec

23 października odwołany z powodu powołania zawodnika gospodarzy do reprezentacji narodowej

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

W rozegranym awansem meczu 11 kolejki planowanym na 16-17 października piłkarki HydroTrucku wypunktowały Gola Częstochowa. „7” to sprzyjająca liczba dla radomianek. W siódmej minucie i na siedem minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego piłkarki HydroTrucku zanotowały zwycięskie trafienia do bramki przeciwniczek.

Sportowa Czwórka Radom  2-0  Gol Częstochowa

Tabela:

M.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 ROW Rybnik

6

18

20-1

2.

 Tarnovia Tarnów

6

16

17-6

3.

 Sportowa Czwórka Radom

7

16

13-7

4.

 Resovia

6

15

29-11

5.

 Rekord Bielsko-Biała

6

10

15-12

6.

 Rysy Bukowina Tatrzańska

6

6

13-12

7.

 SWD Wodzisław Śląski

6

6

14-20

8.

 Sparta Daleszyce

6

6

11-26

9.

 Respekt Myślenice

6

5

5-8

10.

 Gol Częstochowa

7

5

4-11

11.

 Wanda Nowa Huta

6

3

8-20

12.

 Sokół Kolbuszowa Dolna

6

1

4-19

 

Następna 7 kolejka  – 12/13 października

SWD Wodzisław Śląski

Gol Częstochowa

Resovia

ROW Rybnik

Sportowa Czwórka Radom

Sparta Daleszyce

Respekt Myślenice

Rysy Bukowina Tatrzańska

Sokół Kolbuszowa Dolna

Wanda Nowa Huta (Kraków)

Tarnovia Tarnów

Rekord Bielsko-Biała

 

Zamłynie przegrało  w stolicy

Już po raz trzeci z rzędu!

 

6 kolejka – 5-6 października

Stomil Olsztyn

2-1

Ekosport Białystok

MUKS Tomaszów Mazowiecki

3-0

Tygrys Huta Mińska

KU-AZS UW Warszawa

3-0

Zamłynie Radom

Włókniarz Białystok

1-0

Pogoń Zduńska Wola

UKS SMS III Łódź

2-1

Loczki Wyszków

Pauza:

Akademia 2012 Suwałki.

 


Następna 7 k
olejka  – 12/13 października 

Loczki Wyszków

Stomil Olsztyn

Akademia 2012 Suwałki

UKS SMS III Łódź

Zamłynie Radom

Włókniarz Białystok

Tygrys Huta Mińska

KU-AZS UW Warszawa

Ekosport Białystok

MUKS Tomaszów Mazowiecki

Pauza:

Pogoń Zduńska Wola.

 

 

 

 

Piłkarze Broni Radom ulegli „Świtowi” Nowy Dwór Mazowiecki

 

 

11 kolejka  – 5-6 października

KS Wasilków

1-2

Unia Skierniewice

Olimpia Zambrów

2-1

Lechia Tomaszów Mazowiecki

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

0-1

Huragan Morąg

Znicz Biała Piska

5-0

Legia II Warszawa

Ruch Wysokie Mazowieckie

1-1

Ursus Warszawa

Sokół Aleksandrów Łódzki

2-0

Polonia Warszawa

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2-0

Broń Radom

Pelikan Łowicz

2-3

RKS Radomsko

Concordia Elbląg

0-0

Sokół Ostróda

 

Tabela:

M.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 Sokół Ostróda

11

26

22-10

2.

 Sokół Aleksandrów Łódzki

11

22

21-12

3.

 Legia II Warszawa

10

20

20-13

4.

 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

11

20

16-11

5.

 Znicz Biała Piska

11

19

20-13

6.

 Huragan Morąg

11

19

16-10

7.

 Concordia Elbląg

11

16

12-15

8.

 Unia Skierniewice

11

16

21-23

9.

 Pelikan Łowicz

11

14

25-20

10.

 Broń Radom

10

14

13-13

11.

 RKS Radomsko

11

13

16-18

12.

 Olimpia Zambrów

10

12

16-16

13.

 Lechia Tomaszów Mazowiecki

10

12

14-14

14.

 Ruch Wysokie Mazowieckie

11

11

16-18

15.

 Polonia Warszawa

11

11

10-18

16.

 Ursus Warszawa

11

10

10-14

17.

 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

11

7

12-24

18.

 KS Wasilków

11

6

7-25

 

Następna 12 kolejka – 12/13 października

Unia Skierniewice

Sokół Ostróda

RKS Radomsko

Concordia Elbląg

Broń Radom

Pelikan Łowicz

Polonia Warszawa

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Ursus Warszawa

Sokół Aleksandrów Łódzki

Legia II Warszawa

Ruch Wysokie Mazowieckie

Huragan Morąg

Znicz Biała Piska

Lechia Tomaszów Maz.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

KS Wasilków

Olimpia Zambrów

 

 

 

 

 

 

9 kolejka  – 5-6 października

KS Warka

1-1

Radomiak II Radom

 

Znicz II Pruszków

1-1

Victoria Sulejówek

mecz zaplanowany na 11:45 – rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem

KS Raszyn

0-1

Proch Pionki

 

Oskar Przysucha

2-2

MKS Piaseczno

 

Żyrardowianka Żyrardów

2-2

Józefovia Józefów

 

Błonianka Błonie

5-0

Wilga Garwolin

 

Unia Warszawa

0-3

Pilica Białobrzegi

 

Mszczonowianka Mszczonów

2-1

Mazur Karczew

 

         

Tabela

M.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 Radomiak II Radom

9

20

20-10

2.

 Błonianka Błonie

9

20

30-6

3.

 MKS Piaseczno

9

20

28-11

4.

 Pilica Białobrzegi

9

17

24-16

5.

 Victoria Sulejówek

9

16

24-13

6.

 Oskar Przysucha

9

15

20-19

7.

 Wilga Garwolin

9

14

22-22

8.

 Mszczonowianka Mszczonów

9

12

12-12

9.

 Mazur Karczew

9

10

13-16

10.

 Proch Pionki

9

10

10-15

11.

 KS Warka

9

10

13-25

12.

 KS Raszyn

9

10

12-18

13.

 Znicz II Pruszków

9

10

13-18

14.

 Żyrardowianka Żyrardów

9

8

14-23

15.

 Józefovia Józefów

9

6

7-17

16.

 Unia Warszawa

9

2

4-25

 

Następna 10 kolejka  – 12/13 października

Radomiak II Radom

Mazur Karczew

Pilica Białobrzegi

Mszczonowianka Mszczonów

Wilga Garwolin

Unia Warszawa

Józefovia Józefów

Błonianka Błonie

MKS Piaseczno

Żyrardowianka Żyrardów

Proch Pionki

Oskar Przysucha

Victoria Sulejówek

KS Raszyn

KS Warka

Znicz II Pruszków

 

10 kolejka  – 5/6 października

Mazowsze Grójec

5-0

Orzeł Wierzbica

Zamłynie Radom

5-1

Gryf Policzna

Energia Kozienice

4-0

LKS Promna

Iłżanka Kazanów

2-1

Zawisza Sienno

Powiślanka Lipsko

3-1

Szydłowianka Szydłowiec

Pilica Nowe Miasto n. Pilicą

2-3

LKS Jedlińsk

Królewscy Jedlnia

1-3

Jodła Jedlnia-Letnisko

Zwolenianka Zwoleń

1-0

Centrum Radom

 

 

 

Tabela

M.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 Jodła Jedlnia-Letnisko

10

25

31-12

2.

 LKS Jedlińsk

10

25

27-11

3.

 Mazowsze Grójec

10

23

36-9

4.

 Powiślanka Lipsko

10

22

38-13

5.

 Zamłynie Radom

10

22

28-13

6.

 Energia Kozienice

10

21

30-7

7.

 Orzeł Wierzbica

10

19

20-19

8.

 Gryf Policzna

10

14

16-23

9.

 Centrum Radom

10

8

16-20

10.

 Zawisza Sienno

10

8

12-29

11.

 Królewscy Jedlnia

10

8

10-23

12.

 Zwolenianka Zwoleń

10

7

5-24

13.

 Szydłowianka Szydłowiec

10

7

14-19

14.

 Pilica Nowe Miasto n. Pilicą

10

7

10-27

15.

 Iłżanka Kazanów

10

6

11-33

16.

 LKS Promna

10

5

7-29

 

Następna 11 kolejka  – 12/13  października

Centrum Radom

Mazowsze Grójec

Jodła Jedlnia-Letnisko

Zwolenianka Zwoleń

LKS Jedlińsk

Królewscy Jedlnia

Szydłowianka Szydłowiec

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą

Zawisza Sienno

Powiślanka Lipsko

LKS Promna

Iłżanka Kazanów

Gryf Policzna

Energia Kozienice

Orzeł Wierzbica

Zamłynie Radom

 

 

Klasa A Pineks 2019/2020,
grupa: Radom I

 

 

 

 

8 kolejka  – września 5/6 października

Polonia Iłża

2-1

Legion Głowaczów

Oronka Orońsko

2-0

Skaryszewianka Skaryszew

KS Potworów

0-3

Iskra Gózd

KS Magnuszew

2-2

WKS Ruda Wielka

Gryfia Mirów

4-2

Plon Garbatka-Letnisko

Akcja I Jastrzębia

2-2

Energia II Kozienice

Gracja Tczów

0-1

KS Chomentów

 

 

Tabela

M.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 Iskra Gózd

8

22

20-5

2.

 Oronka Orońsko

8

18

32-14

3.

 Gryfia Mirów

8

17

29-12

4.

 Polonia Iłża

8

15

14-6

5.

 Akcja I Jastrzębia

8

12

15-11

6.

 Legion Głowaczów

8

11

17-17

7.

 Gracja Tczów

8

10

15-15

8.

 KS Potworów

8

10

17-17

9.

 Skaryszewianka Skaryszew

8

9

19-16

10.

 KS Chomentów

8

8

22-30

11.

 Plon Garbatka-Letnisko

8

7

19-20

12.

 KS Magnuszew

8

7

15-34

13.

 Energia II Kozienice

8

6

10-21

14.

 WKS Ruda Wielka

8

2

9-35

 

Następna 9 kolejka  – 12/13 października

KS Chomentów

Polonia Iłża

Energia II Kozienice

Gracja Tczów

Plon Garbatka-Letnisko

Akcja I Jastrzębia

WKS Ruda Wielka

Gryfia Mirów

Iskra Gózd

KS Magnuszew

Skaryszewianka Skaryszew

KS Potworów

Legion Głowaczów

Oronka Orońsko

 

 

 

 

Klasa A Pineks 2019/2020, grupa: Radom II

8 kolejka  – 5-6 października

Chojniak Wieniawa

1-0

Powała Taczów

Kraska Jasieniec

0-1

Orzeł Gielniów

Mogielanka Mogielnica

5-2

Młodzik 18 Radom

Sadownik Błędów

0-2

MKS Wyśmierzyce

KS Błotnica Stara

6-0

Ruszcovia Borkowice

Zodiak Sucha

3-0

LKS Potworów

Wulkan Zakrzew

2-2

Blask Odrzywół

 

Tabela

M.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 Mogielanka Mogielnica

8

22

38-12

2.

 Chojniak Wieniawa

8

19

17-9

3.

 Orzeł Gielniów

8

19

11-8

4.

 LKS Potworów

8

16

27-11

5.

 Kraska Jasieniec

8

16

22-7

6.

 KS Błotnica Stara

8

15

21-16

7.

 Zodiak Sucha

8

15

21-11

8.

 Wulkan Zakrzew

8

7

14-21

9.

 Młodzik 18 Radom

8

7

12-20

10.

 Blask Odrzywół

8

6

9-18

11.

 MKS Wyśmierzyce

8

6

5-22

12.

 Ruszcovia Borkowice

8

5

17-28

13.

 Powała Taczów

8

5

7-17

14.

 Sadownik Błędów

8

3

6-27

 

Następna 9 kolejka – 12-13 października

Blask Odrzywół

Chojniak Wieniawa

LKS Potworów

Wulkan Zakrzew

Ruszcovia Borkowice

Zodiak Sucha

MKS Wyśmierzyce

KS Błotnica Stara

Młodzik 18 Radom

Sadownik Błędów

Orzeł Gielniów

Mogielanka Mogielnica

Powała Taczów

Kraska Jasieniec

 

Klasa B Nice Sport 2 2019/2020, grupa: Radom I

8  Kolejka – 5-6 października

LZS Zalesice

1-6

Wisła Solec

WKS Zajezierze

0-0

Zwolenianka II Zwoleń

Wisła Chotcza

6-1

Video Ciepielów

KS Maków

0-4

KS Jastrząb

Postęp Łaziska

2-2

Legion Suskowola

Hubal Chlewiska

2-4

Krępianka Rzeczniów

pauzuje

Zorza Kowala.

 

Tabela

M.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 Wisła Chotcza

8

21

32-9

2.

 Wisła Solec

8

21

25-6

3.

 KS Jastrząb

7

18

21-6

4.

 WKS Zajezierze

8

13

12-12

5.

 Krępianka Rzeczniów

7

10

18-15

6.

 KS Maków

7

9

11-14

7.

 Zorza Kowala

7

9

16-20

8.

 Postęp Łaziska

7

8

14-12

9.

 Zwolenianka II Zwoleń

8

7

10-19

10.

 Legion Suskowola

7

6

9-17

11.

 LZS Zalesice

7

5

15-28

12.

 Hubal Chlewiska

7

4

12-24

13.

 Video Ciepielów

8

4

11-24

 

Następna 8 kolejka – 5-6 października

Krępianka Rzeczniów

LZS Zalesice

Legion Suskowola

Hubal Chlewiska

KS Jastrząb

Postęp Łaziska

Zorza Kowala

KS Maków

Zwolenianka II Zwoleń

Wisła Chotcza

Wisła Solec

WKS Zajezierze

pauzuje

Video Ciepielów.

 

 

Klasa B Nice Sport 2 2019/2020, grupa: Radom II

8 Kolejka –  5-6 października

Sokół Przytyk

1-0

Iskra Zbrosza Duża

 

KS Wysokin

4-2

Strażak Wielogóra

 

KP Stanisławice

1-2

KS Lesznowola

 

GPSZ Głuchów

Megawat Świerże Górne
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

GKS Chynów

2-1

GKS Belsk Duży

 

Zorza Klwów

1-3

KS Stromiec

 

Pauzuje

Jaguar Wolanów.

 

 

Tabela

M.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 KS Lesznowola

8

19

25-5

2.

 GKS Chynów

7

17

11-4

3.

 KP Stanisławice

8

15

29-17

4.

 GPSZ Głuchów

6

13

15-6

5.

 Sokół Przytyk

7

13

13-6

6.

 Iskra Zbrosza Duża

8

13

17-12

7.

 KS Stromiec

7

11

22-17

8.

 Jaguar Wolanów

7

10

24-14

9.

 GKS Belsk Duży

7

7

12-16

10.

 Megawat Świerże Górne

6

6

16-17

11.

 KS Wysokin

8

6

10-37

12.

 Zorza Klwów

7

4

9-17

13.

 Strażak Wielogóra

8

0

5-40

 

Następna 9 kolejka 12-13 października

KS Stromiec

Sokół Przytyk

GKS Belsk Duży

Zorza Klwów

Megawat Świerże Górne

GKS Chynów

Jaguar Wolanów

GPSZ Głuchów

Strażak Wielogóra

KP Stanisławice

Iskra Zbrosza Duża

KS Wysokin

Pauzuje

KS Lesznowola.

 

MOS i R może podpisać już umowę na dokończenie Radomskiego Centrum Sportu!

 

 

Krajowa Izba Odwoławcza utrzymała w mocy rozstrzygnięcie przetargu na dokończenie budowy Radomskie Centrum Sportu. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie mógł więc podpisać umowę na dokończenie budowy hali i stadionu przy ulicy Struga!

Przypomnijmy, Radomski MOS i R będzie mógł już podpisać umowę ze zwycięzcą przetargu na dokończenie budowy Radomskiego Centrum Sportu przy ulicy Struga! Koniec tej budowy hali i stadionu piłkarskiego mają być gotowe w terminie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. Oprócz dokończenia budowy hali i stadionu, ma także układ powstać nowy układ komunikacyjny wokół Radomskiego Centrum Sportu.

 

Opracował:

 Jan Panek                       

 



Komentarze

komentarze