W modzie- zimowy i wiosenny pobyt nad morzem

czwartek 7.02.2019 08:57

 W modzie- zimowy i wiosenny pobyt nad morzem

 Rozmowa z Dariuszem Michalskim-prezesem DWS „Perła” w Ustce

Hitem sezonu dla tych, którzy nie jeżdżą na nartach – jest obecnie zimowy, najczęściej tygodniowy pobyt nad polskim morzem.

Ten nowy trend potwierdził także Dariusz Michalski –prezes Domu Wczasowo-Sanatoryjnego „Perła” w Ustce.-  Z każdym rokiem w okresie zimowym mamy coraz więcej gości. A już w okresie Świat Bożego Narodzenia, Nowego Roku czy zimowych ferii szkolnych trudno o zdobycie wolnego miejsca, jeśli nie było wcześniejszej rezerwacji.

 – A jak Pan sądzi, co jest przyczyną wzrastającej mody na zimowy pobyt nad Bałtykiem?

– Myślę, że są, co najmniej dwa powody wzrostu zainteresowania zimowymi krótkimi wakacjami. Po pierwsze-Polacy lepiej zarabiają, coraz więcej ludzi chce wraz z całą rodziną odpocząć, ale jednocześnie nie zajmować się przygotowaniem Świąt, bo to jest zajęcie szczególnie mocno absorbujące dla pań domu. Wolą, więc ten czas poświęcić na spacery, aktywny wypoczynek, a wieczorem na wspólny rodzinny pobyt w kawiarni, na basenie czy w saunie. Po drugie – ludzie nabierają pewności, że tygodniowy pobyt nad morzem w ciągu sezonu zimowego to jest kilkakrotnie większy „ zastrzyk” jodu, jaki otrzymuje ich organizm uodporniając ich od wielu schorzeń. A więc rodzinnie, zdrowo i przyjemnie i co też ważne za mniejsze pieniądze niż w sezonie letnim. Także szkoły, kluby sportowe i inne placówki oświatowe organizują w czasie ferii aktywny wypoczynek nad morzem.

 

– „Perła” ma dziś ustaloną, bardzo dobrą opinię, jest wysoko oceniana przez wczasowiczów i kuracjuszy. Na facebooku chwalą Wasz profesjonalizm, serdeczne podejście do gości, wysoką, jakość usług, dobrą kuchnię i przystępne ceny no i oczywiście znakomite położenie. Jak to wszystko udaje się Wam pogodzić?

– Cieszą nas bardzo te opinie, bo uznanie jest dla nas największą nagrodą za ciężką i sumienną pracę całego zespołu. Nie zawsze szło nam tak dobrze jak obecne- były okresy wzlotów i upadków zwłaszcza po zmianie właścicieli.Ale wówczas, kiedy było trudno – postanowiliśmy, że damy radę i wyjdziemy z kłopotów i wszyscy wiedzieliśmy też, że musimy pracować tak, aby nasi klienci nie tylko dobrze się o nas wyrażali, ale sami zechcieli jeszcze nie raz tu przyjeżdżać. W rezultacie muszę się pochwalić mamy coraz liczniejszą grupę stałych bywalców, którzy do” Perły” przyjeżdżają dwa, trzy razy w ciągu roku.

Wasza oferta na sezon zimowo –wiosenny jest bogata i różnorodna, ale co najważniejsze dostępna na kieszeń przeciętnego Kowalskiego?

– Staramy się zaspokoić zapotrzebowanie na różnego rodzaju formy wypoczynku od 2-3 dniowych pobytów okazjonalnych np. z okazji Walentynek z wieloma niespodziankami dla zakochanych w dniach od 15 do 17 lutego w cenie 480 zł dla dwojga, poprzez pobyty na Święta Wielkanocne, także z wieloma atrakcjami w dniach od 18 do 23 marca w cenie 650 zł od osoby, majówki od 28kwietniado 5 maja z możliwością zakupu zabiegów rehabilitacyjnych. Mamy specjalne pakiety dla seniorów 10 zabiegami w okresie do 12 maja i następnie od września z zabiegami, turnusy wypoczynkowe, rehabilitacyjne, SPA a także pobyty hotelowe do wyboru tylko ze śniadaniami lub całodziennym wyżywieniem.

Zapraszamy serdecznie będąc w pełni przekonani, że wszyscy zarówno Ci, którzy szukają spokojnego albo aktywnego wypoczynku nad morzem będą w pełni usatysfakcjonowani pobytem w ‘”Perle”. Naszą dodatkową atrakcją jest również znakomite położenie: w sosnowym lesie, zaledwie 50 m od brzegu morza. Wszystkie nasze oferty ze szczegółami prezentujemy na naszej stronie internetowej www.perla-ustka.pl, a wszelkimi dodatkowymi informacjami służymy pod numerem telefonu 59 8146409.Komentarze

komentarze