KLUB DOBREGO FILMU w RESURSIE

piątek 30.11.2018 14:40

 

 

 

 

 

 

 

Grudzień 2018

 

5 XII, godz. 12.00, 18.00 „Nadmiar łaski”, reż. Gianni Zanasi, Włochy 2018

(110 min.)

 

          Życie Lucii i Arturo nie jest usłane różami. Dodatkowo przeżywają kryzys związany ze zdradą małżeńską. I wtedy Lucia, podczas służbowej podróży, poznaje kobietę, która przedstawia się jej jako Matka Boska.

          Wspaniała, inteligentna włoska komedia; w głównych rolach gwiazdy „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” – Alba Rohrwacher i Giuseppe Battiston.

 

12 XII, godz. 12.00, 18.00 „Płomienie”, reż. Chang-dong Lee, Korea Południowa 2018 (148 min.)

 

          Marzący o karierze pisarza Jong-so został zmuszony do powrotu na rodzinną wieś, gdzie przeżywa zauroczenie Haemi, która twierdzi, że go zna ze szkoły.

          Piękna, wysmakowana adaptacja prozy Harukiego Murakami, najsłynniejszego współczesnego pisarza japońskiego.

UWAGA! Pokaz przedpremierowy. Przed wieczornym seansem liczne artystyczne (i nie tylko) niespodzianki z okazji 10-lecia Klubu Dobrego Filmu w Resursie.

 

19 XII, godz. 12.00, 18.00 „Chleb z nieba”, reż. Giovanni Bedeschi, Włochy 2018 (100 min.)

 

          Lilli i Annibale, bezdomna para z Mediolanu, w Wigilię Bożego Narodzenia znajdują w śmietniku niemowlę. Zabierają dziecko do najbliższego szpitala, ale tam okazuje się, że… nie wszyscy widzą chłopca. Dziecko – posłaniec Prawdy – jest widoczne tylko dla wybranych.

          Niezwykły, intrygujący film, który oprócz refleksji na pewno dostarczy widzom wzruszeń i wprowadzi w przedświąteczną atmosferę.

 

Cena biletu: 10 PLN. Cena karnetu na pięć dowolnych seansów – 40 PLN. Karnet ważny jest przez trzy miesiące od daty jego wydania. Słodki poczęstunek funduje Fogiel&Fogiel.

www.resursa.radom.plKomentarze

komentarze