Hyundai Motor Poland Partnerem Logistycznym SZLACHETNEJ PACZKI 2018

czwartek 29.11.2018 13:45

 Hyundai Motor Poland został partnerem logistycznym programu społecznego SZLACHETNA PACZKA.

SZLACHETNA PACZKA to jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Projekt łączy darczyńców, którzy mają wielkie serca, i wspaniałych, pełnych energii wolontariuszy z tymi, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.Wolontariusze szukają i pracują z rodzinami, które mimo iż dotknął je los i jest im ciężko, chcą walczyć o swoją przyszłość. Darczyńcy natomiast przygotowują dedykowaną pomoc. Dzięki ich zaangażowaniu, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, potrzebujące rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom. Oprócz rzeczy materialnych, rodziny dostają sygnał, że nie są same, wraz z całą dawką radości i życzliwości.Od 2001 roku projekt zatacza coraz szersze kręgi i pomógł już wyjść z biedy tysiącom rodzin.

Do wsparcia SZLACHETNEJ PACZKI Hyundai udostępnił na okres do jednego roku trzy samochody– dwa samochody Hyundai TUCSON oraz jeden samochód H1.

„Bardzo cieszymy się, że marka Hyundai dołączyła do partnerów logistycznych SZLACHETNEJ PACZKI. Dodatkowe zaplecze samochodów Hyundai pozwoli nam na zapewnienie obsługi logistycznej (przewozu osób i zaplecza technicznego) projektu, zarówno na potrzeby naszej bieżącej działalności, jak również przy realizacji wydarzeń, takich jak przygotowanie paczek przez znane osoby poza granicami Polski, realizacja reportaży związanych z wręczaniem paczek rodzinom, przygotowanie i obsługa zjazdów i szkoleń dla wolontariuszy czy organizacja Ogólnopolskiej Gali SZLACHETNEJ PACZKI.” – powiedziała Dominika Langer-Gniłka, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia WIOSNA.Komentarze

komentarze