DKF w Elektrowni zaprasza na film „Obce ciało”

poniedziałek 26.11.2018 16:56

Agata Buzek, Agnieszka Grochowska i Weronika Rosati u boku przystojnego Włocha – Riccardo Leonelli. Kino działające przy Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu zaprasza, na Dyskusyjny Klub Filmowy. Premierowy pokaz filmu „Obce ciało” z odbędzie się w poniedziałek, 3 grudnia, o godz. 18.00.

Angelo i Kasia poznają się w skąpanych słońcem Włoszech i zakochują w sobie od pierwszego wejrzenia. Ich związek zostaje jednak gwałtownie przerwany decyzją dziewczyny o wstąpieniu do klasztoru i jej wyjazdem do Polski. Angelo rusza za ukochaną, aby nakłonić ją do zmiany zdania. Zatrudnia się w międzynarodowej korporacji, a jego zwierzchnikiem zostaje bezwzględna i cyniczna szefowa – Kris. Wspierana przez gotową na wszystko asystentkę Mirę, kobieta będzie próbowała zmusić podwładnego do złamania wszystkich zasad, którym zawsze był wierny.

„Obce ciało” to ostatni film, do którego muzykę napisał wybitny kompozytor – zmarły w grudniu 2013 roku Wojciech Kilar.

Karnety na trzy dowolnie wybrane filmy w ramach DKF 27 zł, pojedyncze wejście – 12 zł. Po okazaniu biletu z kina promocja na zakup biletu na wystawę. Karnety i zaproszenia są ważne po uprzedniej rejestracji w kasie kina. Miejsc na widowni są numerowane.

Po zakupie biletu, kasa nie przyjmuje zwrotów.Komentarze

komentarze