Sportowy Weekend 27-28 października 2018r.

wtorek 30.10.2018 13:36

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koszykarze radomskiej Rosy w miniony weekend mieli wolne. Swój następny mecz rozegrają przed własną publicznością 31 października  2018 r. o godz. 18:00.

 

 

 Piłka siatkowa

 

 

 

 

Siatkarski koncert Cerradu Czarnych Radom!

W trzech setach pokonali lokalnego rywala ze stolicy. Na prawdziwego lidera zespołu wyrasta Wojciech Żaliński, który po raz trzeci z rzędu zyskał miano i statuetkę najlepszego zawodnika.

CERRAD CZARNI RADOM – ONICO WARSZAWA (25:21, 25:22, 25:22)

Cerrad Czarni: Vincić, Żaliński, Huber, Żygałow, Fornal, Pajenk, Ruciak (libero) oraz Kwasowski.

Tabela.

1.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

4

12

2.

Cerrad Czarni Radom

4

9

3.

ONICO Warszawa

4

9

4.

GKS Katowice

4

7

5.

Stocznia Szczecin

3

6

6.

Indykpol AZS Olsztyn

4

6

7.

Aluron Virtu Warta Zawiercie

4

6

8.

PGE Skra Bełchatów

4

6

9.

Jastrzębski Węgiel

3

5

10.

Chemik Bydgoszcz

4

5

11.

Trefl Gdańsk

3

3

12.

Cuprum Lubin

4

3

13.

Asseco Resovia Rzeszów

4

1

14.

MKS Będzin

3

0

Następny mecz 4 listopada 2018 r.: Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cerrad Czarni Radom

Do grona sponsorów głównych zespołu Cerrad Czarnych Radom dołącza ENEA. Na strojach siatkarzy zostanie umieszczone firmowe logo.

(źródło: plusliga.pl/fot:wksczarni.pl)

 

 

 

 

 

E.Leclerc MKS Radomka

 

 

 

 

 

 

 

Dwumecz z siatkarkami z Bydgoszczy BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ zakończył cykl przygotowań i sprawdzianów E.Leclerc  Radomki Radom. Obie drużyny występować będą w Lidze Siatkówki Kobiet. a spotkania rozegrano w Grudziądzu.

BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ – E.LECLERC RADOMKA RADOM

2:3 (23:25, 25:23, 25:14, 21:25, 9;15)

BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ – E.LECLERC RADOMKA RADOM

3:1 (25:27, 25:21, 25:10, 25:19)

Inauguracja startów w najwyższej klasie rozgrywkowej  nastąpi 3 listopada.  Pierwszym przeciwnikiem radomskich siatkarek będzie drużyna #Volley Wrocław. Mecz w Radomiu o godz. 18:00

(źródło: radomka.com.pl)

 

    Zapasy

Radom areną Młodzieżowych  Mistrzostw Polski U23  

W turnieju zorganizowanym w hali Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu. Startowało 52 zawodników z 18 Klubów.

Zawodnicy ,,OLIMPIJCZYKA” zdobyli 8 medali. Po złoto sięgnęli:

W kategorii do 60 kilogramów Grzegorz Majkut.  Trzecie miejsce i brązowy krążek wywalczył zawodnik Orlika Wierzbica Rafał Tatar.

Zapaśnicy z radomskiego klubu całkowicie zdominowali rywalizację w wadze do 67 kilogramów. Na najwyższym stopniu podium stanął Mateusz Nowak, stopień niżej Bartłomiej Klimek, a trzeci był Krystian Szymczyk. Złoto w kategorii do 130 kilogramów zdobył Mateusz Kareciński. Brązowe medale wywalczyli: Albert Nowak – waga do 77 kg,  Damian Janek – 87 kg) i Marcel Kasperek – 97 kg. Olimpijczyk Radom zdecydowanie zwyciężył w klasyfikacji drużynowej. Z dorobkiem 169,5 punktów wyprzedził Cartusia Kartuzy, który zgromadził punktów 69, i trzecią Legię 1926 Warszawa  61.

 

   Liga amatorów

Rozegrano kolejne mecze w amatorskiej drużynowej lidze tenisa stołowego w Radomiu. Uzyskane wyniki:

 

WETERANI Radom   –  TYMIANKA Stary Gózd    6 : 1   

(punkty zdobyli: Marek Płachta 3, Grzegorz Janek 1, Andrzej Łabądź 1, Czesław Snopek 1)

OLD BOYS Lipsko  –  ENERGIA Radom    6 : 4   (punkty zdobyli: Jan Molęda 3,  Andrzej Krężel 2, debel J. Molęda – A. Krężel 1,  – Michał Mendrek 2, Maciej Grzmil 1, Paweł Olędzki 1)

 

SPEDYKO Radom  –  WETERANI Radom   6 : 1   (punkty zdobyli: Katarzyna Bielak 3, Daria Duralak 2, Bogusław Wróbel 1,  –  Grzegorz Janek 1,)

 

ENERGIA Radom  –  TYMIANKA Stary Gózd   6 : 2   (punkty zdobyli: Maciej Grzmil 2, Michał Mendrek 2, Paweł Olędzki 2, – Bartłomiej Kołacz 2,)

 

OLD BOYS Lipsko  –  SPEDYKO Radom   6 : 2   (punkty zdobyli: Andrzej Krężel 3, Jan Molęda 3, – Kasia Bielak 1, Daria Duralak 1,)

 

Kolejne spotkania 3 listopada od godz. 10.00 – w CKU Radom ul. Kościuszki 7.

Grać będą: ULKS Kazanów – OLD BOYS Lipsko, AZS Radom – SPEDYKO Radom, TYMIANKA Stary Gózd – YOUNG BOYS Radom, ULKS Kazanów – AZS Radom, TYMIANKA Stary Gózd – OLD BOYS Lipsko, YOUNG BOYS Radom – SPEDYKO Radom, ULKS Kazanów – TYMIANKA Stary Gózd

 

    Energia Kozienice z pucharem

W finale Mirax Pucharu Polski na szczeblu ROZPN Energia Kozienice pokonała Szydłowiankę Szydłowiec 3:0 prowadząc do przerwy 1:0.

Zespół Energii okazał się najlepszym spośród 64 drużyn, które wystartowały w tegorocznej edycji tych rozgrywek.  Po czterech latach puchar ponownie zawędrował do Kozienic.

 

  (fot: rozpn.pl)

     

 

 

 

 

Brawo Marek!

 

 W gronie dziesięciu wyróżnionych spikerów za pracę w sezonie 2017/2018 znalazł się Marek Nowak, który odebrał gratulacje i pamiątkową statuetkę z rąk prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka.

(źródło: oficjalny serwis Radomiaka)

 

   

Piłka nożna kobiet

 

 

    LUKS Sportowa Czwórka   Radom

9 kolejka – 22-23 października 2018 r.

MUKS Tomaszów Mazowiecki

1-3

Rolnik Biedrzychowice

Resovia

0-0

Rekord Bielsko-Biała

Sportowa Czwórka Radom

1-1

ROW Rybnik

Rysy Bukowina Tatrzańska

1-3

Gol Częstochowa

Sokół Kolbuszowa Dolna

1-1

Respekt Myślenice

Wanda Nowa Huta (Kraków)

0-4

Tarnovia Tarnów

 

 

Tabela

1.

 Rolnik Biedrzychowice

10

24

10-5

2.

 Rekord Bielsko-Biała

9

23

12-0

3.

 Resovia

10

20

10-6

4.

 ROW Rybnik

9

16

7-8

5.

 Tarnovia Tarnów

10

16

12-6

6.

 Sportowa Czwórka Radom

9

13

9-6

7.

 Wanda Nowa Huta (Kraków)

9

11

2-8

8.

 Respekt Myślenice

10

10

4-13

9.

 Gol Częstochowa

9

10

5-7

10.

 Rysy Bukowina Tatrzańska

9

8

4-8

11.

 Sokół Kolbuszowa Dolna

9

7

3-5

12.

 MUKS Tomaszów Mazowiecki

9

1

2-16

Następna 10 kolejka; 3-4 listopada 2018 r.

Rolnik Biedrzychowice

Tarnovia Tarnów

Respekt Myślenice

Wanda Nowa Huta (Kraków)

Gol Częstochowa

Sokół Kolbuszowa Dolna

ROW Rybnik

Rysy Bukowina Tatrzańska

Rekord Bielsko-Biała

Sportowa Czwórka Radom

MUKS Tomaszów Mazowiecki

Resovia

 

 

 

 

    Mazowiecka III liga

 

4 kolejka – 22-23 września 2018 r.

DAF Płońsk

1-4

Jantar Ostrołęka

WAP Warszawa

2-0

Orlęta Baboszewo

Mazovia Grodzisk Mazowiecki

1-2

Królewscy Płock

Praga II Warszawa

0-1

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Żbik Nasielsk

Zamłynie Radom

gospodarze nie stawili się na mecz

Tabela

1.

 Zamłynie Radom

7

19

30-4

2.

 Jantar Ostrołęka

8

19

38-17

3.

 Królewscy Płock

8

18

26-5

4.

 Mazovia Grodzisk Mazowiecki

8

18

44-12

5.

 Praga II Warszawa

8

12

33-17

6.

 WAP Warszawa

8

10

22-17

7.

 DAF Płońsk

8

9

17-37

8.

 Orlęta Baboszewo

8

6

17-31

9.

 Ostrovia Ostrów Mazowiecka

8

4

9-28

10.

 Żbik Nasielsk

7

0

2-70

 

Następna 9 kolejka 10-11 listopada 2018 r.

Zamłynie Radom

DAF Płońsk

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Żbik Nasielsk

Królewscy Płock

Praga II Warszawa

Orlęta Baboszewo

Mazovia Grodzisk Mazowiecki

Jantar Ostrołęka

WAP Warszawa

 

 

 

     

 

   Piłka nożna mężczyzn

 

    Radomiak Radom

 

16 kolejka 27-28 października 2018 r.

Górnik Łęczna

2-0

Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo

5-2

Znicz Pruszków

ROW 1964 Rybnik

0-2

Rozwój Katowice

Resovia

2-0

Olimpia Elbląg

Elana Toruń

2-2

Olimpia Grudziądz

Widzew Łódź

0-0

GKS Bełchatów

Błękitni Stargard

3-1

Ruch Chorzów

Pogoń Siedlce

0-1

Skra Częstochowa

Siarka Tarnobrzeg

0-2

Radomiak Radom

 

Tabela

1.

 Widzew Łódź

16

37

31-11

2.

 Elana Toruń

16

31

25-13

3.

 Radomiak Radom

15

27

29-10

4.

 GKS Bełchatów

16

26

17-9

5.

 Górnik Łęczna

16

26

28-25

6.

 Olimpia Grudziądz

16

25

28-20

7.

 Stal Stalowa Wola

16

23

25-22

8.

 Znicz Pruszków

16

21

23-26

9.

 Resovia

16

20

23-28

10.

 Błękitni Stargard

15

20

17-18

11.

 Gryf Wejherowo

16

19

22-28

12.

 Siarka Tarnobrzeg

16

18

14-24

13.

 Ruch Chorzów

16

18

22-22

14.

 Skra Częstochowa

16

17

13-25

15.

 Rozwój Katowice

16

16

17-30

16.

 ROW 1964 Rybnik

16

16

13-18

17.

 Pogoń Siedlce

16

15

21-26

18.

 Olimpia Elbląg

16

14

10-23

 

Zestawienie par na następną 17 kolejkę3-4 listopada 2018 r.

Radomiak Radom

Górnik Łęczna

Skra Częstochowa

Siarka Tarnobrzeg

Ruch Chorzów

Pogoń Siedlce

GKS Bełchatów

Błękitni Stargard

Olimpia Grudziądz

Widzew Łódź

Olimpia Elbląg

Elana Toruń

Rozwój Katowice

Resovia

Znicz Pruszków

ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo

 

 

     RKP 1926 Broń Radom

 

14 kolejka 27-28 października 2018 r.

Legionovia Legionowo

3-0

Lechia Tomaszów Mazowiecki

Ursus Warszawa

0-2

Legia II Warszawa

Unia Skierniewice

0-0

Victoria Sulejówek

Sokół Aleksandrów Łódzki

1-1

MKS Ełk

Ruch Wysokie Mazowieckie

2-4

Huragan Morąg

Broń Radom

2-0

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Polonia Warszawa

2-0

ŁKS 1926 Łomża

Pelikan Łowicz

1-2

Znicz Biała Piska

Olimpia Zambrów

1-4

Sokół Ostróda

 

 

Tabela

1.

 Sokół Aleksandrów Łódzki

14

35

26-10

2.

 Lechia Tomaszów Mazowiecki

14

32

26-14

3.

 Legionovia Legionowo

13

26

27-16

4.

 Polonia Warszawa

14

25

23-19

5.

 Unia Skierniewice

14

25

20-7

6.

 Sokół Ostróda

14

23

23-19

7.

 Znicz Biała Piska

14

21

22-19

8.

 Legia II Warszawa

13

21

22-19

9.

 Pelikan Łowicz

14

20

20-18

10.

 Olimpia Zambrów

14

18

22-22

11.

 Broń Radom

14

18

29-31

12.

 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

14

16

22-18

13.

 Huragan Morąg

14

16

20-27

14.

 Victoria Sulejówek

14

14

19-27

15.

 Ruch Wysokie Mazowieckie

14

13

20-37

16.

 Ursus Warszawa

14

13

20-29

17.

 MKS Ełk

14

9

17-25

18.

 ŁKS 1926 Łomża

14

6

16-37

Następna 15 kolejka 3-4 listopada 2018 r.

Sokół Ostróda

Legionovia Legionowo

Znicz Biała Piska

Olimpia Zambrów

ŁKS 1926 Łomża

Pelikan Łowicz

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Polonia Warszawa

Huragan Morąg

Broń Radom

MKS Ełk

Ruch Wysokie Mazowieckie

Victoria Sulejówek

Sokół Aleksandrów Łódzki

Legia II Warszawa

Unia Skierniewice

Lechia Tomaszów Mazowiecki

Ursus Warszawa

 

 

 

 

   Grupa południowa

 

Kolejka 13;  22-23 września 2018 r.

 

Sparta Jazgarzew

5-0

Perła Złotokłos

Mazur Karczew

2-1

Oskar Przysucha

Mszczonowianka Mszczonów

5-2

KS Raszyn

MKS Piaseczno

1-2

Pilica Białobrzegi

LKS Promna

2-0

Znicz II Pruszków

Energia Kozienice

3-1

Orzeł Unin

Błonianka Błonie

4-0

Radomiak II Radom

Wilga Garwolin

0-7

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

 

 

Tabela

1.

 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

13

36

43-9

2.

 Pilica Białobrzegi

13

31

45-9

3.

 Oskar Przysucha

13

28

32-13

4.

 Błonianka Błonie

13

26

28-13

5.

 Energia Kozienice

13

23

20-16

6.

 MKS Piaseczno

13

22

34-23

7.

 Mszczonowianka Mszczonów

13

21

30-21

8.

 Radomiak II Radom

13

18

25-27

9.

 Mazur Karczew

13

17

23-25

10.

 KS Raszyn

13

16

20-33

11.

 Wilga Garwolin

13

16

20-30

12.

 LKS Promna

13

14

12-25

13.

 Orzeł Unin

13

11

19-36

14.

 Sparta Jazgarzew

13

11

15-32

15.

 Znicz II Pruszków

13

10

15-18

16.

 Perła Złotokłos

13

0

2-53

Następna 14 kolejka – 3-4 listopada 2018 r.

Perła Złotokłos

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Orzeł Unin

Błonianka Błonie

Znicz II Pruszków

Energia Kozienice

Pilica Białobrzegi

LKS Promna

KS Raszyn

MKS Piaseczno

Oskar Przysucha

Mszczonowianka Mszczonów

Sparta Jazgarzew

Mazur Karczew

Wilga Garwolin

Radomiak II Radom

 

 

 

 

 

   KLASA OKRĘGOWA

 

13 kolejka 27-28 października 2018 r.

KS Warka

0-1

Mazowsze Grójec

Jodła Jedlnia-Letnisko

0-0

Legion Głowaczów

KS Potworów

3-1

Gryf Policzna

Skaryszewianka Skaryszew

3-0

Zawisza Sienno

Zamłynie Radom

1-1

Centrum Radom

Szydłowianka Szydłowiec

1-0

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą

Powiślanka Lipsko

3-0

Iłżanka Kazanów

Orzeł Wierzbica

1-2

Proch Pionki

 

 

Tabela

1.

 Centrum Radom

13

30

26-8

2.

 KS Warka

13

28

35-14

3.

 Proch Pionki

13

27

30-16

4.

 Mazowsze Grójec

13

26

28-17

5.

 Zamłynie Radom

13

22

28-18

6.

 Orzeł Wierzbica

13

19

26-21

7.

 Jodła Jedlnia-Letnisko

13

17

26-24

8.

 Iłżanka Kazanów

13

17

25-37

9.

 Powiślanka Lipsko

13

17

18-23

10.

 Szydłowianka Szydłowiec

13

17

23-26

11.

 Gryf Policzna

13

15

21-25

12.

 Zawisza Sienno

13

14

13-28

13.

 Legion Głowaczów

13

13

17-24

14.

 KS Potworów

13

13

20-30

15.

 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą

13

12

16-24

16.

 Skaryszewianka Skaryszew

13

10

15-32

Następna 14 kolejka 3-4 listopada 2018 r.

Mazowsze Grójec

Proch Pionki

Iłżanka Kazanów

Orzeł Wierzbica

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą

Powiślanka Lipsko

Centrum Radom

Szydłowianka Szydłowiec

Zawisza Sienno

Zamłynie Radom

Gryf Policzna

Skaryszewianka Skaryszew

Legion Głowaczów

KS Potworów

KS Warka

Jodła Jedlnia-Letnisko

 

 

 

   A – KLASA „PINEKS”

 

Grupa I

11 kolejka  – 27-28 października 2018 r.

Megawat Świerże Górne

0-5

Zwolenianka Zwoleń

Gryfia Mirów

5-1

WKS Ruda Wielka

Zorza Kowala

0-4

Akcja I Jastrzębia

Królewscy Jedlnia

2-1

Plon Garbatka-Letnisko

Iskra Gózd

4-1

Energia II Kozienice

KS Chomentów

1-1

KS Magnuszew

Gracja Tczów

3-1

Polonia Iłża

 

Tabela

1.

 Królewscy Jedlnia

11

28

37-7

2.

 Energia II Kozienice

11

27

32-21

3.

 Zwolenianka Zwoleń

11

24

35-22

4.

 Akcja I Jastrzębia

11

24

49-20

5.

 Gracja Tczów

11

22

28-19

6.

 Polonia Iłża

11

20

23-17

7.

 Plon Garbatka-Letnisko

11

18

29-21

8.

 Iskra Gózd

11

15

16-18

9.

 KS Chomentów

11

12

21-28

10.

 Gryfia Mirów

11

12

22-32

11.

 WKS Ruda Wielka

11

9

19-33

12.

 KS Magnuszew

11

7

16-31

13.

 Zorza Kowala

11

6

15-40

14.

 Megawat Świerże Górne

11

1

11-44

 

Następna 12 kolejka  – 3-4 listopada 2018 r.

Zwolenianka Zwoleń

Polonia Iłża

KS Magnuszew

Gracja Tczów

Energia II Kozienice

KS Chomentów

Plon Garbatka-Letnisko

Iskra Gózd

Akcja I Jastrzębia

Królewscy Jedlnia

WKS Ruda Wielka

Zorza Kowala

Megawat Świerże Górne

Gryfia Mirów

 

 

 

Grupa II

12 kolejka – 27-28 października 2018 r.

LKS Jedlińsk

1-0

Oronka Orońsko

Mogielanka Mogielnica

4-0

KS Błotnica Stara

Kraska Jasieniec

3-2

Powała Taczów

Wulkan Zakrzew

4-1

Sokół Przytyk

MKS Wyśmierzyce

2-2

LKS Potworów

Strażak Wielogóra

2-2

Chojniak Wieniawa

Młodzik 18 Radom

2-3

Zodiak Sucha

Orzeł Gielniów

 

Pauza

 

 

 

Tabela

1.

 LKS Jedlińsk

11

33

33-3

2.

 Oronka Orońsko

12

30

37-11

3.

 Mogielanka Mogielnica

12

28

42-11

4.

 Chojniak Wieniawa

11

21

25-12

5.

 Zodiak Sucha

11

19

27-20

6.

 Kraska Jasieniec

11

16

19-28

7.

 Orzeł Gielniów

11

15

25-36

8.

 Wulkan Zakrzew

11

15

22-30

9.

 KS Błotnica Stara

12

15

19-18

10.

 LKS Potworów

11

14

20-15

11.

 MKS Wyśmierzyce

11

11

14-33

12.

 Powała Taczów

11

8

22-28

13.

 Młodzik 18 Radom

11

6

22-34

14.

 Strażak Wielogóra

11

5

16-38

15.

 Sokół Przytyk

11

1

5-31

 

Następna 8 kolejka 29 –30 września 2018 r.

Zodiak Sucha

LKS Jedlińsk

Chojniak Wieniawa

Młodzik 18 Radom

LKS Potworów

Strażak Wielogóra

Sokół Przytyk

MKS Wyśmierzyce

Powała Taczów

Wulkan Zakrzew

Orzeł Gielniów

Kraska Jasieniec

Oronka Orońsko

Mogielanka Mogielnica

Pauza

KS Błotnica Stara

 

 

 

 

 

 

    B – KLASA „NICE SPORT”

 

Grupa I

 

Kolejka 11: – 27-28 października 2018 r.

KP Stanisławice

0-0

KS Jastrząb

 

Wisła Chotcza

1-0

Wisła Solec

w Solcu

 

Legion Suskowola

4-1

Hubal Chlewiska

 

Postęp Łaziska

2-5

Ruszcovia Borkowice

 

Video Ciepielów

2-1

WKS Zajezierze

 

LZS Zalesice

Krępianka Rzeczniów

w Rzeczniowie; LZS gospodarzem

KS Maków

 

pauza

 

             

 

Tabela

1.

 Legion Suskowola

10

30

43-10

2.

 Ruszcovia Borkowice

10

27

41-17

3.

 KP Stanisławice

10

23

28-10

4.

 Wisła Chotcza

10

22

36-14

5.

 KS Jastrząb

10

18

23-14

6.

 Krępianka Rzeczniów

10

14

29-26

7.

 KS Maków

10

13

15-25

8.

 Wisła Solec

9

10

25-14

9.

 Video Ciepielów

9

9

13-17

10.

 Hubal Chlewiska

10

9

21-36

11.

 LZS Zalesice

10

4

9-40

12.

 WKS Zajezierze

10

3

11-39

13.

 Postęp Łaziska

10

3

11-43

 

Następna 12 kolejka  3-4 listopada 2018 r.

KS Jastrząb

Krępianka Rzeczniów

WKS Zajezierze

KS Maków

Ruszcovia Borkowice

Video Ciepielów

Hubal Chlewiska

Postęp Łaziska

Wisła Solec

Legion Suskowola

KP Stanisławice

Wisła Chotcza

LZS Zalesice

Pauza

 

 

Grupa II

11 kolejka  – 27-28 października 2018 r.

Jaguar Wolanów

1-4

Sadownik Błędów

 

GKS Belsk Duży

11-0

Tęcza Augustów

 

KS Wysokin

KS II Błotnica Stara

w Odrzywole / goście nie dojechali

Blask Odrzywół

2-2

KS Stromiec

 

GPSZ Głuchów

6-2

Zorza Klwów

 

GKS Chynów

2-3

KS Lesznowola

 

Iskra Zbrosza Duża

Pauza

 

         

 

Tabela

1.

 Blask Odrzywół

10

24

29-5

2.

 KS Stromiec

10

22

28-13

3.

 GKS Belsk Duży

10

22

42-15

4.

 Sadownik Błędów

10

22

21-11

5.

 GPSZ Głuchów

10

21

23-12

6.

 KS Lesznowola

11

20

25-18

7.

 GKS Chynów

11

18

21-20

8.

 KS II Błotnica Stara

9

10

17-23

9.

 Zorza Klwów

10

8

14-24

10.

 KS Wysokin

9

7

14-24

11.

 Iskra Zbrosza Duża

10

5

19-41

12.

 Jaguar Wolanów

10

5

7-23

13.

 Tęcza Augustów

10

3

12-43

 

Następna 12 kolejka; 3-4 listopada 2018 r.

Sadownik Błędów

KS Lesznowola

Zorza Klwów

Iskra Zbrosza Duża

KS Stromiec

GPSZ Głuchów

KS II Błotnica Stara

Blask Odrzywół

Tęcza Augustów

KS Wysokin

Jaguar Wolanów

GKS Belsk Duży

GKS Chynów

 

Pauza

 Opracował:

Jan Panek.

 

 



Komentarze

komentarze