Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

czwartek 20.09.2018 15:35

Od 5 do 7 października turyści będą mogli zwiedzać kraj w ramach V edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Ruszyła już rezerwacja m.in. noclegów. Celem programu jest przedłużenie sezonu turystycznego – powiedział prezes POT Robert Andrzejczyk podczas konferencji prasowej. W akcji tej bierze udział 757 partnerów

 

Dodał, że poprzednio z ofert partnerów akcji skorzystało 132 tys. osób. „Teraz oceniamy, że będzie to ok. 150 tys. Polaków, którzy będą mogli atrakcyjnie spędzić czas, odkrywając uroki Polski” – zaznaczył.

Akcja ruszy 5 października i potrwa przez cały weekend. „Poprzez stronę polskazobaczwięcej.pl można już od dziś dokonywać rezerwacji. Najwięcej ofert dotyczy noclegów – od pięciogwiazdkowych hoteli po obiekty agroturystyczne. „Popularną kategorią jest też gastronomia, obiekty kultury, jak muzea, galerie, ale też spot i rekreacja, usługi przewodnickie i przewozowe” – wyliczał.

Ze zniżek, minimum 50-proc. mogą, jak powiedział Andrzejczyk, korzystać wszyscy Polacy. „Są to zniżki na podstawowe produkty danego przedsiębiorcy” – wskazał.

Najwięcej ofert będą mieli turyści, którzy wybiorą się do województw: małopolskiego, pomorskiego, mazowieckiego i dolnośląskiego.

Źródło: PAP

 Komentarze

komentarze