WEEKEND W TEATRZE DEDYKOWANY DZIECIOM

środa 30.05.2018 11:26

Pierwszy czerwcowy weekend w Teatrze Powszechnym stać będzie pod znakiem repertuaru dla najmłodszych Widzów. Wszystko za sprawą najradośniejszego, najbardziej uśmiechniętego i najsłodszego ze świąt – Dnia Dziecka.

 

Z tej okazji 1, 2 i 3 czerwca o godz. 18.00 (!) zapraszamy na jeden z naszych najnowszych i najbardziej lubianych spektakli, „Anię z Zielonego Wzgórza” – wzruszającą i jednocześnie pełną humoru historię rudowłosej Ani Shirley, która poszukując domu omyłkowo trafia pod dach samotnego, starszego rodzeństwa. Rezolutna, żywiołowa i wrażliwa dziewczynka krok po kroku podbija serca opiekunów i zjednuje sobie otoczenie. Na Zielonym Wzgórzu Ania znajduje wszystko, o czym marzy – ciepły dom, kochającą rodzinę i oddanych przyjaciół.

Barwne postaci, wspaniała muzyka i teksty, które od pokoleń niezmiennie rozśmieszają i wywołują łzy… Czy trzeba dodawać coś więcej? Serdecznie zapraszamy na „Anię z Zielonego Wzgórza”! J

W ten pogodny, pachnący lodami, śmiechem i dobrą zabawą weekend nie zabraknie również propozycji dla nieco mniejszych dzieci. W niedzielę 3 czerwca o godz. 13.00 zaprosimy je na scenę Fraszka na całkiem nowe przedstawienie „O Krokodylu i Królu Daktylu” – uroczą i zabawną opowieść o tym, jak ważna jest przyjaźń i jak łatwo ją stracić.

Czy wielbiącemu modę Daktylowi i ceniącemu dobrą kuchnię Krokodylowi uda się oprzeć podszeptom złej Kobry i ocalić długoletnią przyjaźń? Koniecznie to sprawdźcie!

 

 

 

Serdecznie zapraszamy na Dzień Dziecka w teatrze!

Gwarantujemy, że dzieciaki ten prezent zapamiętają na długo …  Komentarze

komentarze